Ústavný zákon na ochranu manželstva a zmien v justícii:

Dátum 4. jún 2014 sa zapíše do dejín Slovenska prijatím ústavného zákona na ochranu manželstva a zmien v justícii.
Združenie pre ochranu rodiny veľmi podrobne sledovalo vývoj rokovaní v NR SR ohľadne predmetného ústavného zákona a s radosťou prijalo správu o jeho prijatí. Nechceme nič komentovať, len vyjadriť názor, že s Božou pomocou zvíťazil zdravý rozum v tak dôležitej oblasti akou je manželstvo ako jedinečný zväzok muža a ženy.
Pre informáciu Vám prinášame prehľad záverečného hlasovania z NR SR k tomuto ústavnému zákonu. Hlasovanie_UZ

 

Návrhy zákonov :

  •   Návrh ústavného zákona o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi.  (Môžeš sa zapojiť do priloženej diskusie svojimi   pripomienkami ale hlavne návrhmi, ako i ankety na tému navrhovaného ústavného zákona)      Vyhradzujeme si právo nevhodné príspevky odstrániť

             text návrhu :  Návrh ústavného zákona o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi.

  •  Návrh zákona o zákaze prenasledovania za tzv. homofóbiu.         

              text návrhu Návrh zákona o zákaze1.

    

    Zároveň si vyhradzujeme právo na definitívnu úpravu návrhu zákonaUpravený návrh budeme publikovať na týchto stránkach. Vaše návrhy a pripomienky očakávame na diskusnom fóre nižšie, alebo na mailovú adresu združenia    zdruzenieor@gmail.com

Diskusia na tému ústavný zákon o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi

Návrh ústavného zákona

Ildikó | 02.09.2013

Rada podpíšem petíciu o návrhu zákona o ochrane manželstva...., ale podotýkam, že najviac mnou zarezonovala juvenilná justícia.Je to strašné.Tomu odoberaniu detí sa musí zabrániť. Ale....nemám nič proti homosexuálom. Aj tak to podpíšem.

netolerancia

pro-freedom | 12.06.2013

Nemám rád netoleranciu a fanatizmus. Členovia združenia, ktorí sa oháňajú Bohom a Bibliou, by si mali uvedomiť, že v Ústave SR je zakotvená neviazanosť SR na žiadne náboženstvo. Tak čo tu teda riešia? Ateistom tie ich reči môžu byť ukradnuté. Katolíkom by sa tiež nepáčilo, keby tu židovská obec začala s pochodmi proti jedeniu bravčového a za zavedenie povinnej obriezky.

Môj názor

Karol Weber | 26.07.2011

Dovolím si vyjadriť svoj názor na danú tému. Som úplne za prijatie citovaného zákona. To, čo sa deje vo svete legalizáciou manželstiev homošov a lesieb je proti Bohu a prírode. Zámerne píšem Bohu a prírode, pretože aj pre úplného ateistu musí byť tento stav zvrhlosťou. Keď už aj u nás niektorí politici (viď SaS) špekulujú s uzákonením tohoto zla, tak potom nech uzákonia aj pedofíliu a zoofíliu. Veď je to podobné. Prečo by si nemohol muž vziať za ženu sučku, alebo zajačicu. Vraj človek je pán tvorstva, Ale v tomto prípade degenerovaný. Videli ste v prírode, aby obcoval pes so psom? Človek nemá právo degenerovať svoju rasu zvrhlými predstavami a konaním, ktoré si necháva aj uzákoniť. Chvalabohu žijem v krajine, ktorá sa aktívne bráni proti pokusom o legalizáciu týchto svinstiev a len dôfam, že sa aj ubráni.

Re:Môj názor

Michal | 03.08.2011

Ano, viděl jsem obcovat psa se psem...a opět se dočkáváme toho stejného porovnávání homosexuality s pedofílií a zoofílií. Ani se mi nechce ty rozdíly vypisovat znovu...zkrátím to tedy a napíšu jen, že u pedofílie a zoofílie těžko můžeme mluvit o dobrovolném sexu a homosexualita není o mezidruhovém křížení...a já jsem rád, že žiju v celkem ateistickém prostředí, které se brání svinstvům, jako je náboženství...

Re:Re:Môj názor

Monika Fandliová | 09.08.2011

Michal, veď aj ty si dôkazom toho, že Ježiš mal pravdu. Ty nevyvraciaš, ale potvrdzuješ.

Re:Môj názor

Adam | 16.10.2011

Můj názor je následující:
Tento zákon je nacisticky orientovaný. Pokud chcete být tolerováni jako věřící, tak byste měli umět tolerovat i nevěřící. Bohužel, nejste toho schopni a dokonce jste neschopni se smířit s něčím jiným, přiznat omyl, udělat kompromis. Jak se tak dívám, tak bůh nejspíš je sám proti sobě, když zapříčinil to, aby tady byli homosexuální páry, aby část přírody měla homosexuální chování (ano, i zvířata se chovají homosexuálně). A hádám, že se odvoláte na ďábla.

Když se tak mile odkazujete na pedofilii, tak si vzpomeňte na umlčené aféry kolem pedofilních kněžích v římsko-katolické církvi. Co je horší? Gay, který žije svůj život a užívá si ho, anebo kněz, který zneužívá malé děti a způsobí jim doživotní trauma?

Vy v homosexuálech vidíte pouze zvrhlost, protože pomyslíte na sex mezi dvěma muži. Nechci vědět, co vy děláte v posteli a nikoho to nezajímá. Vás očividně však zajímají všechny zvrhlosti, co homosexuálové dělají v posteli.

Plným právem označuji právě Vaši víru za svinstvo, zvrhlost a ještě jednou svinstvo. Vaše víra spíše směřuje k nacismu, kdy se Vy cítíte být vyvoleným. Myslete na to, že tím homosexuálem jste mohl být Vy. Anebo někdo z rodiny. A neříkejte, že by se to nemohlo stát. Ono totiž nikdo si nedokáže vybrat, jestli se narodí jako Slovák, Číňan, katolík, evangelík, muž, žena, homosexuál, lesba. Je to přeci proti přírodě, aby se už dopředu vědělo, že za 10 let se narodí tomu a tomu heterosexuální kluk a bude to Slovák. Zkuste trochu myslet.

Re:Môj názor

No Karolko | 14.01.2014

Akože prečítaj si 3x to čo si napísal, práve taký ako ty nemajú právo žit s ostatnými v spoločnosti 21storočia, akože slová homošov a lezieb tak možeš nazývať svoje deťi ked ti o tom povedia že bohužal sú take a nič s tým neurobíš. ty už nemusíš písat Bohu ani prírode nič lebo keď rozdelovali tak sa ti moc neutrelo, nielen že prirovnávaš nezmysli ale úplně ukazuješ na seba jak ti na človeku ako bytosti záleží , poviem ti karolko nedal by som ti do ruky ani fúrik hnoja, nie to ešte výchovu detí. žiadna degenerácia , žiadna zvrhlost ty primitív, nikdy nesúď a nerozhoduj o ničom čo nepoznáš.

Re:Re:Môj názor

Terezka | 07.01.2015

Preco ma Boh stvoril lesbickou? Ak Boh miluje vsetkych, miluje aj mna. Dajte nam pokoj. Nikto z Vas, nema pravo hodnotit ma za to, kritizovat a ukazovat na mna prstom.

Nikto nema pravo rozhodovat v mene Boha o mne, aj ja som som Bozie dieta. Krstene az birmovane.

Re:Re:Re:Môj názor

Lenka | 03.02.2015

yes,yes, yes, si Bozie dieta, Bohom milovane

Nie zakaz

Juraj G. Fandli | 11.07.2011

Nie som sice pravnik, ale sedelo by mi skor "Zakon na obchranu pred prenasledovanim....". skor ako "zakaz".

To co momentalne prenika na Slovensko je najhorsia agenda a pliaga od komunizmu. Vela ludi si to neuvedomuje, ale pod ruskom "ochrany ludskych prav" a podobnych vznesenych hesiel je to zvratenost proti ktorej sa treba branit inak sa rozsiri ako rakovina.

Podobne prisla aj v Californii, kde sa deti na verejnych skolach ucia ze si mozu vybrat, ci chcu byt chlapcek alebo dievcatko. A princa v rozpravke oslobodi princ a ziju spolu naveky az dokial nepomreli!!!
A ked sa rodicia ozyvaju, tak su oznacovani za bigotnich, netoleratnych homofobov.

A zacalo to tak vznesene. Pod heslami "zrovnopravnenia", "tolerancie", "lasky" a postupne prerastlo to absolutnej tyranie!

A ci je homosexualita vrodena alebo nie, co na to hovori Biblia su uz uplne okrajove temy. Mala skupina, s pomocou politikov, ktori sa im na celom svete strkaju do zadkov, ovladla media, zakonodarstvo, skolske osnovy a tyranizuje celu spolocnost so zbranami ako "tolerancia" a "ludske prava". FUJ!

Záznamy: 1 - 10 zo 66
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok