Juvenilná justícia - lov na deti pokračuje?

 
   Združenie pre ochranu rodiny sa na tému juvenilnej justície  vyjadrilo viackrát a to verejne, či už na svojich pochodoch a zhromaždeniach, či prostredníctvom internetového rádia Slobodný vysielač (záznamy sú uvedené na titulnej stránke.)
   Dnes pokračujeme prípadom malého Tomáška z Bratislavy (zhodou okolností z toho istého obvodu, odkiaľ pochádzala i utýraná Lucka, ktorej prípad sa stal akoby precedensom pre posudzovanie prípadov na Slovensku). Všetko toto svedčí o bezradnosti, nekompetentnosti, neschopnosti a nepripravenosti slovenskej sociálky profesionálne riešiť takéto prípady. 
 

Juvenilná justícia

    Pod týmto vznešeným pojmom sa skrýva tzv.ochrana práv detí. V skutočnosti tu ide nadnárodný systém verejného a beztrestného systému obchodovania s deťmi, ktorý oficiálne presadzujú OSN a EÚ. Namiesto ochrany detí ide o ich vytrhávanie z prirodzeného prostredia rodiny a umiestňovanie do tzv "náhradných rodín" v praxi často rúk pedofilov, LGBT osôb či priamo na orgány. 
    
 
Na Slovensku bol zatiaľ medializovaný len prípad rodiny Boórových, ktorým SS -social services v Anglicku odobral dve deti. Vďaka investigatívnym novinárom sa podarilo prípad medializovať na medzinárodnej úrovni tak, že deti boli vrátené. Kto však nahradí rodine cenu, ktorú musela za to zaplatiť? Rozbitie manželstva, ponižovanie, súdy, traumy na deťoch i rodičoch.
    Dnes je situácia rovnaká už i na Slovensku. Dôkazom je rodina Spáčilových z Viesky pri Radošovciach, ktorým odobrali dve adoptované deti! Bohatý materiál prinieslo občianske združenie Magnificat Slovakia vo viacerých príspevkoch, ktoré vám radi približujeme:
- Spáčilovci -pokračovanie príbehu

   

  - ako to začalo so Spáčilovcami

    Nakoľko na spôsoby juvenilnej justície Združenie pre ochranu rodiny upozorňuje pravidelne od počiatku na svojich pochodoch, bolo pre nás výzvou zapojiť sa do Iniciatívy kresťanských rodín (o.z. Magnificat, Združenie pre ochranu rodiny,  Aliancia za nedeľu - Slovensko o.z.), ktorá usporiadala protestné zhromaždenie za rodinu Spáčilových priamo pred Krajským súdom v Trnave, kde sa má na podnet sociálnej kurátorky (odvolala sa proti rozsudku okresného súdu, ktorý pridelil Anetku rodine Spáčilových) konať druhostupňový súd, ktorý má definitívne rozhodnúť o osude Anetky.
    videozáznam  z celého zhromaždenia prinášame tu:

    

 

    Tu prinášame list ministrovi práce sociálnych vecí a rodiny, ktorý v tomto znení odsúhlasili všetci účastníci zhromaždenoia v Trnave
    list MPSVR
    Tu prinášame informácie, ktoré priniesli médiá o tomto zhromaždení. Úsudok ponechávame na čitateľoch.
     webnoviny
     hlavne spravy 
     noviny tv joj    od 9min 14 sec
     noviny Markíza